BELA макаронні вироби локшина вермішель соломка виробник у Польщі

POLSKA - MAZOWIECKIE
09-472 Słupno
Wykowo 58 k. Płocka
tel. 48 24 262 94 58
tel./fax: 48 24 261 91 92

www.bela.pl
biuro@bela.pl

BELA

Компанія BELA є визнаним виробником макаронних виробів на польському ринку. Понад 20 років роботи дозволило нам завоювати довіру і визнання клієнтів. Торговий офіс і завод знаходяться в місцевості навичок, на відстані 8 км від Плоцька.

BELA макаронні вироби локшина вермішель соломка виробник у Польщі

Наша місія і мета, максимально задовольнити потреби клієнтів, завдяки виробництву високоякісних і смачних макаронних виробів. Задоволення потреб клієнтів є для нас найвищою цінністю, тому наше підприємство постійно модернізується в кращу сторону. Нашу продукцію ми намагаємося пристосувати до потреб ринку, що постійно змінюються. Ми дбаємо про те, щоб наявність товару, ціна і широкий асортимент продукції задовольнили навіть найвибагливіших клієнтів.

Компанія постійно розвивається і розширюється. Сучасна технологія виробництва дозволяє нам пропонувати продукти найвищої якості та мікробіологічно чисті.

Протягом всього процесу виробництва, заснованого на принципах HACCP, відділ контролю якості гарантує, що в нашій власній лабораторії сировина і готові вироби проходять ретельну перевірку. За якість нашої продукції відповідають усі, починаючи від робітників, керівників, а закінчуючи власниками.

BELA макаронні вироби локшина вермішель соломка виробник у ПольщіBELA макаронні вироби локшина вермішель соломка виробник у ПольщіBELA макаронні вироби локшина вермішель соломка виробник у ПольщіBELA макаронні вироби локшина вермішель соломка виробник у Польщі
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!