BELA makarony wstążki świderki orkiszowy jajeczny producent w Polsce

POLSKA - MAZOWIECKIE
09-472 Słupno
Wykowo 58 k. Płocka
tel. 48 24 262 94 58
tel./fax: 48 24 261 91 92

www.bela.pl
biuro@bela.pl

BELA

Firma "BELA" jest uznanym producentem makaronów na rynku polskim. Towarzysząc swoim klientom ponad 20 lat zdobyła uznanie i satysfakcje. Biuro Handlowe i Zakład Produkcyjny zlokalizowane są w Wykowie w odległości 8 km od Płocka.

BELA makarony wstążki świderki orkiszowy jajeczny producent w Polsce

Naszą misją jak i celem jest jak najlepsze zaspokojenie potrzeb konsumentów poprzez wytwarzanie jak najlepszej jakości makaronu o doskonałych walorach smakowych. Zadowolenie klientów stanowi dla naszej firmy najwyższą wartość, dlatego też ciągle dokonujemy wewnętrznych zmian na lepsze. Nasze produkty staramy się dopasować do ciągle zmieniających się potrzeb rynku. Dbamy, o to by dostępność, ceny oraz szeroka gama naszych produktów zaspokoiła gusta najbardziej wymagających klientów.

Firma stale się rozwija i rozbudowuje. Nowoczesna technologia produkcji pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości i czystości mikrobiologicznej.

Nad całym procesem produkcji w oparciu o zasady systemu HACCP czuwa dział kontroli jakości który w zakładowym laboratorium szczegółowo bada surowce do produkcji jak i wyroby gotowe. Za jakość naszych produktów odpowiadają wszyscy - pracownicy produkcji, kierownictwo, właściciele.

BELA makarony wstążki świderki orkiszowy jajeczny producent w PolsceBELA makarony wstążki świderki orkiszowy jajeczny producent w PolsceBELA makarony wstążki świderki orkiszowy jajeczny producent w PolsceBELA makarony wstążki świderki orkiszowy jajeczny producent w Polsce
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!